Serwis fanuc gliwice, śląsk, katowice

fanuc serwis cnc slask

Serwis obrabiarek numerycznych z falownikiem serwis Fanuc znajdujemy się w gliwicach. Nasz serwis naprawia elektronikę siłową, komponenty elektroniczne, regeneracją płyt głównych, naprawami urządzeń przemysłowych na śląsku. Świadczymy usługi pomiarów elektrycznych do 1kV. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Jeśli potrzebujesz wsparcia osób które znają się na elektronice a nie na wymienianiu komponentów to zapraszamy do współpracy. Kontakt znajduje się po lewej stronie.

 

Fanuc naprawa falownika

 

Mieścimy się w gliwicach ale obsługujemy miejscowości na terenie śląska, naprawa automatyki przemysłowa katowice, naprawa lini produkcyjnej CNC, serwis obrabiarek numerycznych komponentów elektronicznych,

Naprawa elektroniki w obrabiarce CNC

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w naprawie różnorakiej elektroniki, sterowników PLC, płyt głównych po przepięciach i zalaniach. Naszym celem jest naprawa urządzenia bez wymiany całych komponentów tak aby nie generować wysokich kosztów napraw obrabiarek CNC Gliwice. Dojeżdżamy do klientów na terenie śląska, świadczymy usługi wysyłkowe na terenie całego kraju i za granicą. Jeśli posiadasz tokarkę, frezarkę lub inne urządzenie sterowane numerycznie a uszkodził się jakiś komponent elektroniczny, my spróbujemy go naprawić tak aby zminimalizować koszty naprawy całej maszyny. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.